13.10.2001 |
MISTRZOSTWA
UKS - FALKOWA (NOWY SĄCZ) |
RTZ |
miejsce |
nazwisko
i imię |
kategoria |
1. |
PIETROŃ
PAWEŁ |
M-10N |
1. |
SMOTER
ARTUR |
M-12 |
1.
|
PIETROŃ
PIOTR |
M-14
|
2.
|
JĘDRZEJEK
MARCIN |
OPEN
|
3.
|
RYŚ
PAWEŁ |
OPEN
|
3. |
DUPLAK
MAŁGORZATA |
K-14 |
3. |
JĘDRZEJEK
MATEUSZ |
M-10N |
07-09.09.2001 |
PUCHAR
POLSKI-II runda OLSZTYN k/CZĘSTOCHOWY |
CTZ |
miejsce |
nazwisko
i imię |
kategoria |
2. |
PIETROŃ
PAWEŁ - bieg krótkodystansowy |
M-10N |
2. |
PIETROŃ
PAWEŁ - bieg klasyczny |
M-10N |
4. |
STANISZ
T./MATRAS D./PIETROŃ PIOTR (sztafeta) |
MM |
9. |
SMOTER
ARTUR - sprint |
M-12 |
10. |
PIETROŃ
PIOTR - sprint |
M-14 |
11. |
WÓJTOWICZ
SABINA - sprint + klasyk |
K-12 |
12. |
DUPLAK
MAŁGORZATA - bieg klasyczny |
K-14 |
27-29.06.2001
|
WAWEL
CUP - GIŻYCKO |
CTZ
|
miejsce |
nazwisko
i imię |
kategoria |
10.
|
MATRAS
DANIEL |
M-14B
|
11.
|
WÓJTOWICZ
SABINA |
K-12B
|
16.06.2001 |
MISTRZOSTWA
MAŁOPOLSKI - RAJBROT |
RTZ |
miejsce |
nazwisko
i imię |
kategoria |
1. |
PIETROŃ
PAWEŁ |
M-10N |
2. |
SMOTER
PRZEMYSŁAW |
M-10N |
3. |
WNĘK
MACIEJ |
M-10N |
08-10.06.2001 |
XXI
PUCHAR NAJMŁODSZYCH - KOŚCIERZYNA |
CTZ |
miejsce |
nazwisko
i imię |
kategoria |
5. |
WILCZEK
G./MATLĄG M./SMOTER P. - sztafeta |
M-10N |
11. |
PAWEŁ
PIETROŃ |
M-10N |
11. |
WÓJTOWICZ
SABINA |
K-12 |
18. |
MATRAS
DANIEL |
M-13 |
19. |
MÓL
MAŁGORZATA |
K-10N |
29.05.2001 |
PARKOWE
BNO - PARK STRZELECKI - NOWY SĄCZ |
RTZ |
miejsce |
nazwisko
i imię |
kategoria |
1. |
RĄCZKOWSKA
KLAUDIA |
K-10N |
1. |
PIETROŃ
PAWEŁ |
M-10N |
1. |
GOLONKA
ANNA |
K-13 |
2. |
SMOTER
PRZEMYSŁAW |
M-10N |
2. |
WÓJTOWICZ
SABINA |
K-12 |
2. |
ODZIOMEK
ANNA |
K-13 |
2. |
ZUZANNA
PYTEL |
K-14 |
2. |
ROZUM
KONRAD |
M-12 |
3. |
MATLĄG
MICHAŁ |
M-10N |
3. |
SMOTER
EDYTA |
K-11 |
3. |
DUPLAK
MAŁGORZATA |
K-14 |
18.05.2001 |
PARKOWE
BNO - PARK JORDANA - KRAKÓW |
RTZ |
miejsce |
nazwisko
i imię |
kategoria |
3. |
MATRAS
DANIEL |
M-15 |
3. |
RYŚ
PAWEŁ |
M-18 |
28.04.2001 |
ELIMINACJE
DO OGÓLN.OLIMP.MŁ. - NOWY SĄCZ-ind. |
RTZ |
miejsce |
nazwisko
i imię |
kategoria |
1. |
PIETROŃ
PAWEŁ |
M-10N |
1. |
ROZUM
KONRAD |
M-12 |
2. |
PTASZEK
TOMASZ |
M-10N |
2. |
WÓJTOWICZ
SABINA |
K-12 |
3. |
SMOTER
EDYTA |
K-12 |
28.04.2001 |
ELIMINACJE
DO O.O.M. - MŁYNNE - sztafety |
RTZ |
miejsce |
nazwisko
i imię |
kategoria |
1. |
MROŻEK
D./FURTAK A./MÓL MAŁGORZATA |
K-10N |
1. |
PIETROŃ
P./SMOTER P./WNĘK M. |
M-10N |
1. |
ROZUM
K./SAJDAK W./SMOTER A. |
MD |
2. |
STANISZ
T./KITA W./PIETROŃ P. |
MM |
2. |
WOJDYLAK
W./LEŚNIAK K./SOBCZAK M. |
MD |
3. |
RYŚ
M./ODZIOMEK A./SOBCZAK D. |
MD |
21.04.2001 |
PARKOWE
BNO - PARK AWF - KRAKÓW |
RTZ |
miejsce |
nazwisko
i imię |
kategoria |
1. |
SMOTER
ARTUR |
M-12 |
2. |
ODZIOMEK
ANNA |
K-14 |
3. |
PIETROŃ
PIOTR |
M-14 |
3. |
WOJDYLAK
MAŁGORZATA |
K-14 |